Vishay CMF50200K00FHEB
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 200000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Vishay CMF50200K00FHEB.
Newark
Datasheet5 páginas5 anos atrás
Datasheet5 páginas12 anos atrás
element14 APAC
Farnell
Arrow Electronics
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-12.49%
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2008-11-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 200000ohm, 300V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 200000ohm, 1600V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR-25FBF52-200K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 200000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityLR0204F200K
RES 200K OHM 1% 1/4W AXIAL / 200 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 220000ohm, 300V, 1% +/-Tol, 500ppm/Cel, Through Hole Mount
Descrições
Descrições de Vishay CMF50200K00FHEB fornecidas pelos seus distribuidores.
Res Metal Film 200K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±50ppm/C Epoxy AXL T/R
RESISTOR, METAL FILM, 200 KOHM, 250 MW, 1%
METAL FILM RESISTOR, 200 KOHM, 250 MW, 1%; Resistance: 200kohm; Product Range: CMF Series; Power Rating: 250mW; Resistance Tolerance: ± 1%; Resistor Case Style: Axial Leaded; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Type: Metal Film