Vishay WSL1206R0890FEA
Fixed Resistor, Metal Strip, 0.25W, 0.089ohm, 0.1492V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Vishay WSL1206R0890FEA.
IHS
Datasheet5 páginas2 anos atrás
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
Cadeia de suprimentos
Country of OriginIsrael, Mexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Peças relacionadas
PanasonicERJ-3BWFR082V
Res Thick Film 0603 0.082 Ohm 1% 0.25W ±150ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJ-2BWFR082X
Res Thick Film 0402 0.082 Ohm 1% 0.25W(1/4W) 0ppm/C to 300ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-3BWFR091V
Res Thick Film 0603 0.091 Ohm 1% 0.25W ±150ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R