Vishay RLR07C3R65FMB14
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 3.65ohm, 250V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Vishay RLR07C3R65FMB14.
IHS
Datasheet4 páginas3 anos atrás
New Yorker Electronics
Cadeia de suprimentos
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2006-09-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Peças relacionadas
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 3.32ohm, 350V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF12FTD3R32
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 3.32ohm, 350V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Axial FIXED RESISTOR - FUSIBLE CMF 0.090Diax0.240L 2.29mmx6.10mm 0.5W 1/2W 4Ohm ±100ppm/C
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 3.3ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 3.9ohm, 4.4159V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite45F4R0E
Through Hole Resistor, 40 Series, 4 ohm, 5 W, 1%, 460 V, Axial Leaded RoHS Compliant: Yes
Descrições
Descrições de Vishay RLR07C3R65FMB14 fornecidas pelos seus distribuidores.
Resistor,metal Film,3.65Ohms,250Wv,1+/-% Tol,100Ppm-Tc,rlr-Milstyle |Vishay RLR07C3R65FMB14
RES 3.65 OHM 1% 1/4W AXIAL
ERL-07 3.65 1% T-1 RLR07C3R65FM B14