Vishay LVR03R2000FB12
Fixed Resistor, Metal Strip, 3W, 0.2ohm, 0.7746V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Obsolete
Preço e estoque
DistributorSKUMinPkg
QuestLVR03R2000FB12923
14h
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Vishay LVR03R2000FB12.
IHS
Datasheet4 páginas5 anos atrás
Mouser
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2005-07-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2021-05-22
LTD Date2021-11-22
Peças relacionadas
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.2ohm, 0.7746V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Strip, 5W, 0.2ohm, 1V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite13FR200E
10 Series 0.2 Ohm ±1% 3 W Axial Wire Element Current Sense 2 Terminal Resistor
Ohmite43FR20E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.2ohm, 200V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.2ohm, 0.7746V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Descrições
Descrições de Vishay LVR03R2000FB12 fornecidas pelos seus distribuidores.
Res Metal Strip 0.2 Ohm 1% 3W Molded AXL Thru-Hole Bulk
Wirewound Resistors, Precision Power, Low Value, Commercial, Axial Lead
3W 1% Low Value Power Resistors 3watts 0.2ohms 1%
Lvr-3 .2 1% B12 Rohs Compliant: No |Vishay LVR03R2000FB12