United Chemi-Con ESMH451VNN101MP35T
Cap Aluminum Lytic 100uF 450V 20% (22 X 35mm) Snap-In 10mm 2.486 Ohm 930mA 2000h 85°C Bulk
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para United Chemi-Con ESMH451VNN101MP35T.
Farnell
Datasheet3 páginas14 anos atrás
Master Electronics
Peças relacionadas
United Chemi-ConESMH401VNN101MP30T
Cap Aluminum Lytic 100uF 400V 20% (22 X 30mm) Snap-In 10mm 2.486 Ohm 900mA 2000h 85°C Bulk
United Chemi-ConEKMH401VSN101MQ25T
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 400V, 20% +Tol, 20% -Tol, 100uF
United Chemi-ConESMH451VSN101MQ25S
Cap 100uF 450VDC 20% 25.4 X 25mm Snap-In 10mm 2.486 Ohm 900mA 2000 hr
Cap Aluminum Lytic 100uF 450V 20% (16 X 35mm) Radial 7.5mm 730mA 2000h 105C Bulk
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LKX 400V 100muF ±20% 0.787Dia 20.00mm
Cornell Dubilier381LQ101M400H012
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 381LQ 400V 100muF ±20% 0.866Dia 22.00mm
Descrições
Descrições de United Chemi-Con ESMH451VNN101MP35T fornecidas pelos seus distribuidores.
CAPACITOR ALUM ELEC 100UF, 450V, 20%, SNAP-IN
Radial Can - Snap-In SMH 450V 100muF ±20% 0.866Dia 22.00mm
CAPACITOR ALUM ELEC 100UF, 450V, 20%, SNAP-IN; Capacitance:100µF; Capacitance Tolerance:± 20%; Voltage Rating:450V; ESR:2.486ohm; Life Time @ Temperature:2000 hours @ 85°C; Height:35mm; Diameter:22mm; Capacitor Case Style:CAN