United Chemi-Con ESMG250ELL103MP40S
Aluminum Electrolytic Capacitor 10000UF, 25V, 20%, Radial
Obsolete
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para United Chemi-Con ESMG250ELL103MP40S.
IHS
Datasheet4 páginas11 anos atrás
Farnell
element14
Cadeia de suprimentos
Country of OriginIndonesia, Mainland China, South Korea
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.40
Introduction Date2004-09-22
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2019-12-27
LTD Date2020-03-31
Peças relacionadas
United Chemi-ConESMQ250ELL103MM40S
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 10000uF
United Chemi-ConESMH250VSN103MQ30T
United Chemi-ConEKMH250VSN103MQ35T
KYOCERA AVXUVK1E103MHD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UVK 25V 10000muF ±20% 0.709Dia 18.00mm
NichiconUKW1E103MRD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UKW 25V 10000muF ±20% 0.787Dia 20.00mm
10000uF 25V ±20% 2.9A@120Hz Plugin,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Descrições
Descrições de United Chemi-Con ESMG250ELL103MP40S fornecidas pelos seus distribuidores.
Cap Aluminum Lytic 10000uF 25V 20% (22 X 40mm) Radial 10mm 3240mA 2000h 85°C Bulk
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 10000uF, Through Hole Mount
Aluminum Electrolytic Capacitor 10000Uf, 25V, 20%, Radial; Rango De Producto:Serie Smg; Capacidad:10000Μf; Tolerancia, Capacitancia:± 20%; Tensión Nominal:25V; Diámetro:22Mm; Terminales Del Condensador:Conexión Radial; Altura:40Mm |Chemi-Con ESMG250ELL103MP40S