United Chemi-Con EPAG451ELL101MM35S
Cap Aluminum 100uF 450V 20% (18 X 35mm) Radial 7.5mm 650mA 2000 hr 105C Bulk
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para United Chemi-Con EPAG451ELL101MM35S.
United Chemi-Con
Electro Sonic
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+0.00%
Peças relacionadas
100uF 450V ±20% 650mA@120Hz Plugin,D18xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
NichiconUPZ2W101MHD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPZ 450V 100muF ±20% 0.709Dia 18.00mm
Cap Aluminum Lytic 100uF 450V 20% (16 X 35mm) Radial 7.5mm 730mA 2000h 105C Bulk
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LKX 400V 100muF ±20% 0.787Dia 20.00mm
PanasonicECA2GM101
Aluminum Electrolytic Capacitor, 100 uF, 400 V, ± 20%, 2000 hours @ 85°C, Radial Leaded
PanasonicECA-2VM101
Panasonic ECA2VM101 - Aluminum Electrolytic Capacitors (Radial Lead Type)
Descrições
Descrições de United Chemi-Con EPAG451ELL101MM35S fornecidas pelos seus distribuidores.
100uF 450V ±20% 975mA@100kHz Plugin,D18xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 450V, 20% +Tol, 20% -Tol, 100uF, Through Hole Mount
Bulk / Capacitor, Aluminum, 450 V, Cap.100 , Dia.18 , Leng.35
PAG series 450V 100uf 105C Aluminum Electrolytic Capacitors
100¦ÌF 450V ¡À20% 7.5mm 2000h@ 105¡ãC 650mA@ 120Hz,975mA@ 100kHz ,D18xL35mm 35mm*35mm*37mm