Triad Magnetics WDU12-600
DC Power Supply, Wall Plug-in, Center Positive Polarity, Lightweight
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Triad Magnetics WDU12-600.
Farnell
Datasheet2 páginas19 anos atrás
Tendência de 3 meses:
+10.47%
Peças relacionadas
Triad MagneticsWDU18-600
Wall Plug; 120 VAC; 0.6 A; 120 VAC @ 60 Hz; 3-5/16 in.; 2-9/16 in.; 2-3/16 in.
Descrições
Descrições de Triad Magnetics WDU12-600 fornecidas pelos seus distribuidores.
Plug-In Adapter Single-OUT 12V 0.6A 7.2W Carton
AC-DC CONVERTER, EXTERNAL PLUG IN, 1 O/P, 12.5W, 12V
TRIA WALL PLUG-IN POWER;SUPPLY - 12VDC-.6 AMP
AC Adapters 12.5W 12VDC 0.6A WALL PLUG-IN
Wall Plug-In Pwr Supply, 12VDC@600mA, cULus, Center POS
Wall Mount AC Adapters Wall Plug-In, DC 12Vout, 120Vin
Triad Wall Transformers 120VAC, 14 WATT, 12.0VDC
AC/DC WALL MNT ADAPTER 12V 7.2W
WALL PLUG-IN 12VDC@0.6A UL/CSA
7.2W 1 120V(AC) 120V(AC) 80mm*60mm*48mm
Ac-Dc Converter, External Plug In, 1 O/P, 12.5W, 12V; Power Supply Applications:-; No. Of Outputs:1 Output; Output Power Max:12.5W; Output Voltage - Output 1:12V; Output Current - Output 1:600Ma; Output Voltage - Output 2:- Rohs Compliant: Yes |Triad Magnetics WDU12-600