Triad Magnetics WAU12-2000
Wall Plug Transformer 120V, 12VAC, @2A, For Commercial Or Industrial Use Only
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Triad Magnetics WAU12-2000.
JRH Electronics
Datasheet1 páginas8 anos atrás
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
Master Electronics
Newark
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-5.37%
Cadeia de suprimentos
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2007-05-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Peças relacionadas
Triad MagneticsWAU12-1500
AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 1.5A
Triad MagneticsWAU24-1000
WALL PLUG TRANSFORMER 120V, 24VAC, @1A, FOR COMMERCIAL OR INDUSTRIAL USE ONLY
WALL PLUG TRANSFORMER 120V, 12VAC, @2.5A, FOR COMMERCIAL OR INDUSTRIAL USE ONLY
Descrições
Descrições de Triad Magnetics WAU12-2000 fornecidas pelos seus distribuidores.
Wall Mount AC Adapters Wall Plug-In, AC 12Vout, 120Vin
AC/AC Adapters 120 to 12VAC 2.0A Wall Plug-Ins
Plug-In Adapter Single-OUT 12V 2A Carton
ADAPTOR, AC - AC, 120V, 12V, 2A
AC/AC WALL MNT ADAPTER 12VAC 2A
24W 1 120V(AC) 120V(AC) 48mm*60mm*80mm
Adaptor, Ac - Ac, 120V, 12V, 2A; Power Supply Applications:-; No. Of Outputs:1 Output; Output Power Max:33W; Output Voltage Vac:12Vac; Output Current:2A; Plug Type:Us; Output Connector:Barrel Plug Center Positive 2.1Mm X 5.5Mm X 11Mmrohs Compliant: Yes |Triad Magnetics WAU12-2000