Triad Magnetics VPL24-400
VPL Series 10 VA 0.82 A Dual Bobbin Insulated Chassis Mount Power Transformer
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Triad Magnetics VPL24-400.
Tendência de 3 meses:
-91.69%
Cadeia de suprimentos
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.31.40.35
Introduction Date2007-05-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
Triad MagneticsF-359XP
Power Transformer 1500Vrms 10VA 8 Terminal PC Pin Flange Mount/Through Hole
Triad MagneticsF-362XP
Triad MagneticsVPL20-500
TRANSFORMER, POWER, BOBBIN, 1, FREQ 50/60HZ, PRI 115/230VAC, SEC 10/20VAC, UL
Descrições
Descrições de Triad Magnetics VPL24-400 fornecidas pelos seus distribuidores.
Power Transformer 3500VAC 10VA 8 Terminal Wire Lead Flange Mount
24V 820mA,410mA Dual 10.0VA 115V,230V Dual , 36.52mm*71.44mm*44.45mm
Power Transformers Chassis, 10VA, 6Pin 24VDC@0.41A Series
TRANSFORMER PWR 24V 0.41A CHASSIS
Transformers 24V@0.41A 12V@0.82A 10VA
POWER XFMR 24Vct@0.41A UL/cUL/
PWR XFMR LAMINATED 10.0VA CHAS
Power Transformer; Chassis Mount Transformer Type:Split Bobbin; Secondary Voltages:2 X 12V; Power Rating:10Va; Frequency Range:50Hz/60Hz; Winding Type:Dual Primary, Dual Secondary; Current Rating:820Ma; Isolation Voltage:3.5Kv Rohs Compliant: Yes |Triad Magnetics VPL24-400