Telemecanique XUYFLNEP100120
Telemecanique Sensors Through Beam Photoelectric Sensor, Fork Sensor, 120 mm Detection Range
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Telemecanique XUYFLNEP100120.
IHS
Datasheet4 páginas7 anos atrás
Burklin Elektronik
Cadeia de suprimentos
Country of OriginFrance
Introduction Date2019-03-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrições
Descrições de Telemecanique XUYFLNEP100120 fornecidas pelos seus distribuidores.
Fork light barrier, 0.12 m, NPN or PNP, 10-30 VDC, M8-connector, IP65, XUYFLNEP100120
Schneider Electric Photoelectric sensors XU Vorklichtscherm - XUYFLNEP100120
Photoelectric Sensor Thru-beam NO/NC NPN/PNP 9m
SENSOR, LASER PHOTOELECTRIC SENSOR, FORK SENSOR
photo-electric sensor - XUY - fork - las
RS APAC
Through Beam Photoelectric Sensor
PHOTO SENSOR, NPN / PNP, 120MM, 24V
Photo Sensor, Npn/Pnp, 120Mm, 24V; Product Range:Xu Series; Sensing Range Max:120Mm; Sensor Output Type:Npn/Pnp; Supply Voltage Dc Max:24V; Supply Voltage Dc Min:12V Rohs Compliant: Yes |Telemecanique Sensors XUYFLNEP100120