Telemecanique XS518B1CAL08M12
Inductive Proximity Sensor , XS5 M18 Inductive Sensor, Brass Sensor
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Telemecanique XS518B1CAL08M12.
IHS
Datasheet7 páginas7 anos atrás
Burklin Elektronik
RS (Formerly Allied Electronics)
Cadeia de suprimentos
Country of OriginFrance
Introduction Date2019-03-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrições
Descrições de Telemecanique XS518B1CAL08M12 fornecidas pelos seus distribuidores.
Proximity Sensor Inductive NO 5mm 12V to 48V
Inductive Sensor, 0mm Min, 4mm Max, Cylindrical, Flush Mount
Telemecanique Sensors Inductive Threaded Barrel Proximity Sensor, M18, 5 mm Detection, 2-Wire NO, 12 → 48 V dc
2 WIRE DC INDUCTIVE SNSR REMOTE
INDUCTIVE PROXIMITY SENSOR, 5MM, 48V; Sensing Range Max: 5mm; Thread Size - Metric: M18; Sensor Output: SPST-NO; Supply Voltage DC Min: 12V; Supply Voltage DC Max: 48V; Product Range: OsiSense XS Series; SVHC: No SVHC (15-Jan-2