TE Connectivity W58-XB1A4A-20
Circuit Breaker, Thermal, Push to Reset, Panel, Series Trip, 20 A, 1 Pole, 250 VAC, 50 VDC
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TE Connectivity W58-XB1A4A-20.
IHS
Datasheet4 páginashá 1 anos
element14 APAC
TE Connectivity
Master Electronics
JRH Electronics
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-32.21%
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
SnapEDA
Pegada
3DBaixar
TraceParts
3DBaixar
O site do parceiro será aberto em uma nova aba ao baixar os seus modelos CAD
Cadeia de suprimentos
Country of OriginMainland China
Introduction Date2010-05-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
Peças relacionadas
Circuit Breaker Supplementary Protector 1Pole 15A 125VAC/250VAC/50VDC
Carling TechnologiesCLB-153-11A3N-B-A
Circuit Breaker Thermal Circuit Protector 1Pole 15A 250VAC/32VDC
Carling TechnologiesCMB-153-11C3N-B-A
Circuit Breaker Magnetic Circuit Protectors 15A 125VAC to 250VAC
Carling TechnologiesCMB-203-11C3N-B-A
Circuit Breaker Magnetic Circuit Protectors 20A 125VAC to 250VAC
Carling TechnologiesCLB-153-11B3A-B-A
Circuit Breaker; Thermal; 1P; Black; Push-To-Reset; 15A; Indicator Plate; 125-250VAC
Carling TechnologiesCTB-B-B-15
Thermal Circuit Breaker, 1 Pole(s), 15A, 250VAC, 50VDC, Panel Mount
Descrições
Descrições de TE Connectivity W58-XB1A4A-20 fornecidas pelos seus distribuidores.
Circuit Breaker, Thermal, 1P, 250V, 20A; Product Range:W58 Series; Current Rating:20A; No. Of Poles:1 Pole; Voltage Rating Vdc:50V; Voltage Rating Vac:250V; Circuit Breaker Mounting:Panel; Operating Voltage:250V Rohs Compliant: Yes |Potter&brumfield Te Connectivity W58-XB1A4A-20
W58-XB1A4A-20=W58 Circuit Breaker Type: Thermal Circuit Function: Series Trip Illuminated: Without Actuator Color: White Operating Voltage: 250 VAC Thermal Series Trip Without White | Circuit Breaker | Part Number: W58-XB1A4A-20 | Internal Number: 1-1393249-2 | TE Connectivity | Potter & Brumfield