TE Connectivity W58-XB1A4A-15
TE Connectivity W58 1 Pole Thermal Magnetic Circuit Breaker, 50 V dc, 250 V ac
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TE Connectivity W58-XB1A4A-15.
Farnell
Datasheet3 páginas15 anos atrás
Datasheet1 páginas16 anos atrás
Datasheet3 páginas18 anos atrás
IHS
element14 APAC
Electro Sonic
Master Electronics
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
Restocked
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
EE Concierge
SímboloPegada
SnapEDA
Pegada
3DBaixar
TraceParts
3DBaixar
O site do parceiro será aberto em uma nova aba ao baixar os seus modelos CAD
Cadeia de suprimentos
Introduction Date2010-05-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Peças relacionadas
Carling TechnologiesCTB-B-B-12
Circuit Breaker; Thermal; Rocker; Blk Bezel; Blk Rocker; Panel Mount; 120A; 125VAC/50VD
Sensata / AirpaxATR11-D-Y-63-WB-12.0A
Circuit Breaker Thermal 1Pole 12A 240VAC/32VDC
Circuit Breaker Supplementary Protector 1Pole 15A 125VAC/250VAC/50VDC
Carling TechnologiesCLB-153-11A3N-B-A
Circuit Breaker Thermal Circuit Protector 1Pole 15A 250VAC/32VDC
Carling TechnologiesCTB-B-B-15
Thermal Circuit Breaker, 1 Pole(s), 15A, 250VAC, 50VDC, Panel Mount
Carling TechnologiesCMB-153-11C3N-B-A
Circuit Breaker Magnetic Circuit Protectors 15A 125VAC to 250VAC
Descrições
Descrições de TE Connectivity W58-XB1A4A-15 fornecidas pelos seus distribuidores.
Circuit Breaker, Thermal, Push to Reset, Panel, Series Trip, 15 A, 1 Pole, 250 VAC, 50 VDC
Circuit Breaker; 15 A; 250 VAC/50 VDC (Max.); Straight Quick Connect Tab
P and B Push To Reset Only Thermal Circuit Breaker | CIR BRKR THRM 15A 250VAC 50VDC
Circuit Breaker Thermal 1Pole 15A 250Vac 2Pin Rohs Compliant: No
Thermal Circuit Breakers Product Highlights: Circuit Breaker W58 Series 1 Poles Actuator Style = Push to Reset Current Rating = 15 A
CIRCUIT BREAKER, THERMAL, 1P, 250V, 15A; Product Range:W58 Series; Current Rating:15A; No. of Poles:1 Pole; Voltage Rating VDC:50V; Voltage Rating VAC:250V; Circuit Breaker Mounting:Panel; Operating Voltage:250V 56F877
W58-XB1A4A-15=W58 Circuit Breaker Type: Thermal Circuit Function: Series Trip Illuminated: Without Actuator Color: White Operating Voltage: 250 VAC Thermal Series Trip Without White | Circuit Breaker | Part Number: W58-XB1A4A-15 | Internal Number: 1393249-9 | TE Connectivity | Potter & Brumfield