TE Connectivity W51-A152A1-20
Circuit Breaker, Thermal Magnetic, 1P, 250V, 20A
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TE Connectivity W51-A152A1-20.
IHS
Datasheet4 páginashá 1 anos
Master Electronics
Future Electronics
Electro Sonic
TE Connectivity
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-22.18%
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
SnapEDA
Pegada
3DBaixar
O site do parceiro será aberto em uma nova aba ao baixar os seus modelos CAD
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.40
Introduction Date2007-04-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
Peças relacionadas
Carling TechnologiesCLB-253-11B3A-B-A
Circuit Breaker Thermal Circuit Protector 1Pole 25A 250VAC/32VDC
Circuit Breaker Supplementary Protector 1Pole 15A 125VAC/250VAC/50VDC
Carling TechnologiesCLB-153-11A3N-B-A
Circuit Breaker Thermal Circuit Protector 1Pole 15A 250VAC/32VDC
Carling TechnologiesCTB-B-B-15
Thermal Circuit Breaker, 1 Pole(s), 15A, 250VAC, 50VDC, Panel Mount
Descrições
Descrições de TE Connectivity W51-A152A1-20 fornecidas pelos seus distribuidores.
CIR BRKR THRM 20A 250VAC 50VDC / Circuit Breaker Thermal 1Pole 20A 250VAC
Circuit Breakers, Thermal, Trip-Free - Switchable, Black (Opaque) Rocker Color, 125 VAC Voltage Rating AC, 50 VDC Voltage Rating DC, 20 A, 1
Circuit Breaker, Thermal Magnetic, 1P, 250V, 20A; Product Range:W51 Series; Current Rating:20A; No. Of Poles:1 Pole; Voltage Rating Vdc:50V; Voltage Rating Vac:250V; Circuit Breaker Mounting:Panel Rohs Compliant: Yes |Potter&brumfield Te Connectivity W51-A152A1-20
W51-A152A1-20=CKTBKR,THERM,ROC Circuit Breaker Type: Thermal Circuit Function: Trip-Free - Switchable Illuminated: Without Actuator Color: Black Operating Voltage: 125 VAC Thermal Trip-Free - Switchable Without Black | Circuit Breaker | Part Number: W51-A152A1-20 | Internal Number: 4-1423673-2 | TE Connectivity |