TE Connectivity W23-X1A1G-30
Circuit Breaker, Thermal, Push / Pull, Panel, Series Trip, 30 A, 1 Pole, 240 VAC, 50 VDC
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TE Connectivity W23-X1A1G-30.
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-24.40%
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
SnapEDA
Pegada
3DBaixar
TraceParts
3DBaixar
O site do parceiro será aberto em uma nova aba ao baixar os seus modelos CAD
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.35
Introduction Date2005-12-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
Peças relacionadas
Carling TechnologiesCLB-353-11B3A-B-A
Circuit Breaker Thermal Circuit Protector 1Pole 35A 250VAC/32VDC
Carling TechnologiesCLB-253-11B3A-B-A
Circuit Breaker Thermal Circuit Protector 1Pole 25A 250VAC/32VDC
Circuit Breaker Thermal Circuit Protector 1Pole 30A 250VAC/32VDC
Descrições
Descrições de TE Connectivity W23-X1A1G-30 fornecidas pelos seus distribuidores.
Circuit Breaker;Therm;Push/Pull;Cur-Rtg 30A;Panel;1 Pole;Vol-Rtg 250/50VAC/VDC
Circuit Breaker Thermal Over Current 1Pole 30A 240VAC/50VDC 2-Pin
CIRCUIT BREAKER, THERMAL, 1P, 250V, 30A; Product Range:W23 Series; Current Rating:30A; No. of Poles:1 Pole; Voltage Rating VDC:50VDC; Voltage Rating VAC:240VAC; Circuit Breaker Mounting:Panel
W23-X1A1G-30=W23/W31 Circuit Breaker Type: Thermal Circuit Function: Series Trip Illuminated: Without Actuator Color: Black Operating Voltage: 240 VAC Thermal Series Trip Without Black | Circuit Breaker | Part Number: W23-X1A1G-30 | Internal Number: 7-1393246-1 | TE Connectivity | Potter & Brumfield