TE Connectivity W23-X1A1G-15
Circuit Breaker, Thermal, Push / Pull, Panel, Series Trip, 15 A, 1 Pole, 240 VAC, 50 VDC
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TE Connectivity W23-X1A1G-15.
JRH Electronics
Datasheet4 páginashá 1 anos
Datasheet4 páginas7 anos atrás
Datasheet4 páginas8 anos atrás
Farnell
Master Electronics
TE Connectivity
element14
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
Restocked
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
SnapEDA
Pegada
3DBaixar
TraceParts
3DBaixar
O site do parceiro será aberto em uma nova aba ao baixar os seus modelos CAD
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.35
Introduction Date2005-12-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
Peças relacionadas
Carling TechnologiesCMB-163-11C3N-B-A
Circuit Breaker Magnetic Circuit Protectors 16A 125VAC to 250VAC
Carling TechnologiesCTB-B-B-12
Circuit Breaker; Thermal; Rocker; Blk Bezel; Blk Rocker; Panel Mount; 120A; 125VAC/50VD
Circuit Breaker Supplementary Protector 1Pole 12A 125VAC/250VAC/50VDC
Circuit Breaker Supplementary Protector 1Pole 15A 125VAC/250VAC/50VDC
Carling TechnologiesCLB-153-11A3N-B-A
Circuit Breaker Thermal Circuit Protector 1Pole 15A 250VAC/32VDC
Sensata / AirpaxATR11-D-Y-63-WB-12.0A
Circuit Breaker Thermal 1Pole 12A 240VAC/32VDC
Descrições
Descrições de TE Connectivity W23-X1A1G-15 fornecidas pelos seus distribuidores.
Circuit Breaker Thermal 15A 240 V AC 50 V DC Push-Pull Plunger Panel Mount
Circuit Breaker Thermal Over Current 1Pole 15A 240VAC/50VDC 2-Pin
Circuit Breaker, W2 Series, 15A, 1 Pole, 240V AC, 1kA at 120V AC/50V DC
THERMAL CIRCUIT BREAKER, 1P, 15A; Product Range:-; Current Rating:15A; No. of Poles:1 Pole; Voltage Rating V DC:50VDC; Voltage Rating VAC:250VAC; Circuit Breaker Mounting:Panel; Approval Bodies:CSA; Approval Category:UL
W23-X1A1G-15=W23/W31- Circuit Breaker Type: Thermal Circuit Function: Series Trip Illuminated: Without Actuator Color: Black Operating Voltage: 240 VAC Thermal Series Trip Without Black | Circuit Breaker | Part Number: W23-X1A1G-15 | Internal Number: 6-1393246-6 | TE Connectivity | Potter & Brumfield