TE Connectivity RV8541-25-S16
Rv Common Mode Choke, Nano, Four-line, 25A, 2 Mh, Vertical
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TE Connectivity RV8541-25-S16.
IHS
Datasheet8 páginashá 0 anos
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+24.73%
Cadeia de suprimentos
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 11 months ago)
Descrições
Descrições de TE Connectivity RV8541-25-S16 fornecidas pelos seus distribuidores.
COMMON MODE CHOKE, 290UH, 25A ROHS COMPLIANT: YES
RV8541-25-S16, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
CMC 290UH 25A 4LN THROUGH HOLE
RV8541-25-S16 Operating Voltage (Max): 530 VDC Current Rating (Max): 25 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rv Series And Rv Series N: High-Performance Chokes For Demanding Application | 530 VDC 25 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RV8541-25-S16 | Internal Number: 823244-SF | RV8541-25-S16 Operating Voltage (Max): 530 VDC Current Rating (Max): 25 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rv Series And Rv Series N: High-Performance Chokes For Demanding Application | 530 VDC 25 A PCB Terminal PD2 | Part# RV8541-25-S16 | Schaffner