TE Connectivity RV8541-16-S02
Rv Common Mode Choke, Nano, Four-line, 16A, 112 Mh, Vertical
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TE Connectivity RV8541-16-S02.
Tendência de 3 meses:
+18.57%
Descrições
Descrições de TE Connectivity RV8541-16-S02 fornecidas pelos seus distribuidores.
COMMON MODE CHOKE, 1.61MH, 16A ROHS COMPLIANT: YES
RV8541-16-S02, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
CMC 1.61MH 16A 4LN THROUGH HOLE
RV8541-16-S02 Operating Voltage (Max): 530 VDC Current Rating (Max): 16 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rv Series And Rv Series N: High-Performance Chokes For Demanding Application | 530 VDC 16 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RV8541-16-S02 | Internal Number: 823183-SF | RV8541-16-S02 Operating Voltage (Max): 530 VDC Current Rating (Max): 16 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rv Series And Rv Series N: High-Performance Chokes For Demanding Application | 530 VDC 16 A PCB Terminal PD2 | Part# RV8541-16-S02 | Schaffner