TE Connectivity RV8540-50-S12
Rv Common Mode Choke, Mnzn, Four-line, 50A, 0.1 Mh, Vertical
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TE Connectivity RV8540-50-S12.
Tendência de 3 meses:
+33.02%
Descrições
Descrições de TE Connectivity RV8540-50-S12 fornecidas pelos seus distribuidores.
COMMON MODE CHOKE, 50UH, 50A ROHS COMPLIANT: YES
RV8540-50-S12, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
RV8540-50-S12 Operating Voltage (Max): 530 VDC Current Rating (Max): 50 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rv Series And Rv Series N: High-Performance Chokes For Demanding Application | 530 VDC 50 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RV8540-50-S12 | Internal Number: 823222-SF | RV8540-50-S12 Operating Voltage (Max): 530 VDC Current Rating (Max): 50 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rv Series And Rv Series N: High-Performance Chokes For Demanding Application | 530 VDC 50 A PCB Terminal PD2 | Part# RV8540-50-S12 | Schaffner