TE Connectivity RT8132-10-4M0
Current-Compensated Choke Temperature range: -40 ... +100 °C IEC-climate category: 40/100/56
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TE Connectivity RT8132-10-4M0.
IHS
Datasheet9 páginashá 0 anos
JRH Electronics
element14 APAC
Farnell
Sager Electronics
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-1.81%
Cadeia de suprimentos
Introduction Date2025-07-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descrições
Descrições de TE Connectivity RT8132-10-4M0 fornecidas pelos seus distribuidores.
Common Mode Choke, 3-Line, 4Mh, 10A; Inductance:4Mh; Rated Current:10A; Product Range:Rt Series; Svhc:No Svhc (15-Jan-2019) Rohs Compliant: Yes |Schaffner RT8132-10-4M0
Common Mode Chokes Triple 4000uH 100kHz 10A 0.015Ohm DCR Thru-Hole
Common Mode Chokes / Filters 10A 4mH 3-Wire Horz PCB Mounting
Choke, Common Mode, 4 mH, 10 A
Three Phase EMI Filter, 600V, 0-400HzHz
RT8132-10-4M0, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
RT8132-10-4M0 Operating Voltage (Max): 600 VDC Current Rating (Max): 10 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rt Series & Rt Series N: High-Performance Chokes For Demanding Application | 600 VDC 10 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RT8132-10-4M0 | Internal Number: 816969-SF | RT8132-10-4M0 Operating Voltage (Max): 600 VDC Current Rating (Max): 10 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rt Series & Rt Series N: High-Performance Chokes For Demanding Application | 600 VDC 10 A PCB Terminal PD2 | Part# RT8132-10-4M0 | Schaffner