TE Connectivity RN214-0.5-02-39M
Common Mode Chokes / Filters 0.5A 39mH 830mOhm Vertical Choke
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TE Connectivity RN214-0.5-02-39M.
IHS
Datasheet9 páginashá 0 anos
TME
Master Electronics
Newark
Tendência de 3 meses:
-100%
Cadeia de suprimentos
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Peças relacionadas
TE ConnectivityRN114-0.5-02-39M
Common Mode Chokes Dual 39000uH 10kHz 0.5A 0.83Ohm DCR Thru-Hole
Ind Common Mode Choke Wirewound 51uH -30% to 50% 1MHz 230mA 1812 Embossed Plastic T/R
PanasonicEXC-24CN601X
EXC Series 600 mOhm 100 MHz 200 mA 900 mOhm DCR Common Mode Noise Filter
PanasonicEXC-24CE360UP
Common Mode Chokes Dual 36Ohm 100MHz 200mA SMD Embossed Carrier T/R
DLW Series 1206 600 Ohm 260 mA 0.8 Ohm DCR 50 V SMT Common Mode Choke
ACM Series 1008 1 kOhm 200 mA 900 mOhm DCR 20 V SMT Common Mode Filter
Descrições
Descrições de TE Connectivity RN214-0.5-02-39M fornecidas pelos seus distribuidores.
Filter, Common Mode, 39Mh, 0.5A, Rad; Dc Current Rating:500Ma; Product Range:Rn Series; Inductance:39Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner RN214-0.5-02-39M
RN214-0.5-02-39M Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): .5 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rn Series | 300 VDC .5 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RN214-0.5-02-39M | Internal Number: 816549-SF | TE Connectivity | Schaffner