TE Connectivity RN143-6-02-1M8
Common Mode Chokes Dual 1800uH 10kHz 6A 0.02Ohm DCR Thru-Hole
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TE Connectivity RN143-6-02-1M8.
IHS
Datasheet9 páginashá 0 anos
Sager Electronics
Newark
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-100%
Cadeia de suprimentos
Country of OriginThailand
Introduction Date2016-07-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Peças relacionadas
TE ConnectivityRN242-6-02-1M8
Common Mode Chokes / Filters 6A 1.8mH 20mOhm Vertical Choke
Common Mode Chokes Dual 190Ohm 100MHz 5A 20mOhm DCR SMD Embossed T/R
Choke, Common Mode, 250 Ohm, 5 A, 5mm x 5mm x 2.35mm
Common Mode Chokes Dual 150Ohm 100MHz 5A 0.02Ohm DCR SMD T/R
TE ConnectivityRN142-6-02-1M8
Common Mode Chokes / Filters 6A 1.8mH 20mOhm Horizontal Choke
TE ConnectivityRS514-4-02
SCHAFFNER RS514-4-02 Surface Mount Power Inductor, RS514 Series, 8 H, 4 A, 0.02 ohm, 22 MHz
Descrições
Descrições de TE Connectivity RN143-6-02-1M8 fornecidas pelos seus distribuidores.
Current-compensated Choke 1.8mH, 300VAC, 6A
Single Phase EMI Filter, 300V, 50/60HzHz
RN143-6-02-1M8, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
COMMM MODE CHOKE DUAL 1800UH TH-HOLE
RN143 COMMON MODE CHOKE 300VAC
Filter, Common Mode, 1.8Mh, 6A, Rad; Dc Current Rating:6A; Product Range:Rn Series; Inductance:1.8Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner RN143-6-02-1M8
RN143-6-02-1M8 Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): 6 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rn Series | 300 VDC 6 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RN143-6-02-1M8 | Internal Number: 816530-SF | TE Connectivity | Schaffner