TE Connectivity RGP0207CHJ15M
RES, 15M, 0.25W, 750V, AXIAL; Available until stocks are exhausted Alternative available
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TE Connectivity RGP0207CHJ15M.
Electro Sonic
Datasheet6 páginas12 anos atrás
element14 APAC
IHS
TE Connectivity
Sager Electronics
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-24.97%
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
Ultra Librarian
SímboloPegada
Baixar
O site do parceiro será aberto em uma nova aba ao baixar os seus modelos CAD
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2003-09-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Peças relacionadas
TE Connectivity3-1625876-8
Through Hole Carbon Composition Resistor, Cbt Series, 15 Mohm, 500 Mw, - 5%, 350 V
Stackpole ElectronicsRC12JT16M0
Axial FIXED RESISTOR RC 0.142Diax0.374L 3.60mmx9.50mm 0.5W 1/2W 16MOhm ±5%
Stackpole ElectronicsRC12JB16M0
Stackpole ElectronicsRNV14FAL15M0
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 15000000ohm, 1600V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Descrições
Descrições de TE Connectivity RGP0207CHJ15M fornecidas pelos seus distribuidores.
Axial FIXED RESISTOR RGP Neohm 0.098Diax0.256L 2.50mmx6.50mm 0.25W 1/4W 15MOhm ±350ppm/C
Res Metal Glaze 15M Ohm 5% 1/4W ±350ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole Ammo Pack
Avnet Japan
Special Order: RGP0207CH 5% 15M Resistance Value: 15M Ω Element Type: Thick Film Resistor Type: High Value/High Voltage Resistor Passive Component Tolerance: 5 % Package Size Code: 0207 Through-Hole Resistor | 15M Ω Thick Film High Value/High Voltage Resistor 5 % | Part Number: RGP0207CHJ15M | Internal Number: 1623708-3 | TE Connectivity | NEOHM