TE Connectivity RB6532-16-0M8
Common Mode Choke, 801 Uh, Leaded Inductor, 16A Idc, 4.7MOHMS, Rb Series
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TE Connectivity RB6532-16-0M8.
IHS
Datasheet7 páginashá 0 anos
Master Electronics
Tendência de 3 meses:
-100%
Cadeia de suprimentos
Introduction Date2025-03-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Peças relacionadas
TE ConnectivityRB6132-16-0M8
Common Mode Chokes Triple 800uH 1kHz 16A 0.0046Ohm DCR Thru-Hole
Descrições
Descrições de TE Connectivity RB6532-16-0M8 fornecidas pelos seus distribuidores.
Common Mode Chokes / Filters 16A 0.80mH 3-WIRE VERTICAL
Rb Open Frame Common Mode Choke, 600Ac/1000Vdc, 16A, Vertical, 3-Wire Low Inductance Rohs Compliant: Yes |Schaffner RB6532-16-0M8
Inductor [Schaffner] RB6532-16-0M8 Inductor 7612774423362
RB OPEN FRAME COMMON MODE CHOK
RB6532-16-0M8 Operating Voltage (Max): 600 VDC Current Rating (Max): 16 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc/rfi Chokes Rb Series: Current-Compensated Chokes For High-Performance Filtering | 600 VDC 16 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RB6532-16-0M8 | Internal Number: 811897-SF | RB6532-16-0M8 Operating Voltage (Max): 600 VDC Current Rating (Max): 16 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc/rfi Chokes Rb Series: Current-Compensated Chokes For High-Performance Filtering | 600 VDC 16 A PCB Terminal PD2 | Part# RB6532-16-0M8 | Schaffner