TE Connectivity FN3359-150-28
Power Line Filter 0Hz to 60Hz 150A 520VAC Threaded Stud Flange Mount
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TE Connectivity FN3359-150-28.
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+100%
Cadeia de suprimentos
Country of OriginMainland China
Introduction Date2001-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descrições
Descrições de TE Connectivity FN3359-150-28 fornecidas pelos seus distribuidores.
Schaffner High Performance 3-Phase Filt
Three Phase EMI Filter, 520V, 60HzHz
FN3359-150-28, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
3-PHASE 150 A INPUT FILTER SCREW TERMINAL
3 Phase High Current Filter 520VA
POWER LINE FILTER, 3-PH, 150A, 520VAC;
LINE FILTER 150A CHASSIS MOUNT
FILTR 3 PHASE CHASSIS 150A M10
Rfi Power Line Filter, 150A, 6Ma; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:520Vac; Current Rating:150A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:3 Stage; Filter Input Terminals:Stud; Filter Output Terminals:Stud Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN3359-150-28