TE Connectivity FN3288HVIT-25-33-C26-R60
3 Phase Slim Book Style High Performance IT Line Filter 690VAC, 25A, STB Terminal 33, Cy 1.5uF
Production
Fichas técnicas e documentos
IHS
Datasheet9 páginashá 0 anos
Sager Electronics
TME
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+52.73%
Cadeia de suprimentos
Introduction Date2025-03-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descrições
Descrições de TE Connectivity FN3288HVIT-25-33-C26-R60 fornecidas pelos seus distribuidores.
3-PHASE 30 A INPUT FILTER SAFETY TERMINAL BLOCK HIGH VOLTAGE TELECOM
FN 3288 Terminal Block Inverters Power Drive Systems Two Stage EMC/EMI Line Filter 25A DC~60Hz 760V -40C~100C
Three Phase EMI Filter, 305V, 60HzHz
LINE FILTER 760VAC 25A CHASS MNT
FN3288HVIT-25-33-C26-R60 Current Rating: 25 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 760 VAC 3-Phase Filters & Fn3288 Compact High-Performance Emc/rfi Filter For Inverters And Drive System | 25 A Terminal Block DELTA (3 wire + ground) | Part Number: FN3288HVIT-25-33-C26-R60 | Internal Number: 820873-SF | FN3288HVIT-25-33-C26-R60 Current Rating: 25 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 760 VAC 3-Phase Filters & Fn3288 Compact High-Performance Emc/rfi Filter For Inverters And Drive System | 25 A Terminal Block DELTA (3 wire + ground) | Part# FN3288HVIT-25-33-C26-R60 | Schaffner