TE Connectivity FN3288HVIT-10-44-C42-R60
Power Line Filter 3-Phase 0Hz to 60Hz 10A 760VAC Terminal Block Chassis Mount
Production
Fichas técnicas e documentos
Farnell
Datasheet9 páginashá 0 anos
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+11.11%
Cadeia de suprimentos
Country of OriginHungary
Introduction Date2018-11-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descrições
Descrições de TE Connectivity FN3288HVIT-10-44-C42-R60 fornecidas pelos seus distribuidores.
FILTER 3-PH EMC/RFI SLIM BOOK 690VAC 10A TERM 44 CY 2.0UF FN 3288 SERIES
Power Line Filters 3 Phase Slim Book Style High Performance IT Line Filter 690VAC, 10A, STB Terminal 44, Cy 2.0uF
FN3288HVIT-10-44-C42-R60, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
Three Phase EMI Filter, 305V, 60HzHz
POWER LINE FILTER, 3 PHASE, 10A, 760VAC;
LINE FILTER 760VAC 10A CHASS MNT
Power Line Filter, 3 Phase, 10A, 760Vac; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:760Vac; Current Rating:10A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:2 Stage; Filter Input Terminals:Terminal Block; Filter Type:3 Phase Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN3288HVIT-10-44-C42-R60
FN3288HVIT-10-44-C42-R60 Current Rating: 10 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: Three Phase Operating Voltage: 760 VAC 3-Phase Filters & Fn3288 Compact High-Performance Emc/rfi Filter For Inverters And Drive System | 10 A Terminal Block Three Phase | Part Number: FN3288HVIT-10-44-C42-R60 | Internal Number: 818070-SF | FN3288HVIT-10-44-C42-R60 Current Rating: 10 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: Three Phase Operating Voltage: 760 VAC 3-Phase Filters & Fn3288 Compact High-Performance Emc/rfi Filter For Inverters And Drive System | 10 A Terminal Block Three Phase | Part# FN3288HVIT-10-44-C42-R60 | Schaffner