TE Connectivity FN3287-20-33-C21-R65
3-PHASE Slim Line Filter 480VAC, 20A, Stb Terminal 33, Cy 220NF
Production
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TE Connectivity FN3287-20-33-C21-R65.
IHS
Datasheet9 páginashá 0 anos
Master Electronics
Sager Electronics
TME
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+150%
Cadeia de suprimentos
Country of OriginThailand
Introduction Date2019-05-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descrições
Descrições de TE Connectivity FN3287-20-33-C21-R65 fornecidas pelos seus distribuidores.
3 Phase Slim Book Style Standard Line Filter 480V
Three Phase EMI Filter, 530V, 60Hz
LINE FILTER 530V/305VAC 20A CHAS
FN3287-20-33-C21-R65 Current Rating: 20 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 480 VAC 3-Phase Filters & Smallest Book-Style Emc/rfi Filter For Inverters And Power Drive | 20 A Terminal Block DELTA (3 wire + ground) | Part Number: FN3287-20-33-C21-R65 | Internal Number: 820846-SF | FN3287-20-33-C21-R65 Current Rating: 20 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 480 VAC 3-Phase Filters & Smallest Book-Style Emc/rfi Filter For Inverters And Power Drive | 20 A Terminal Block DELTA (3 wire + ground) | Part# FN3287-20-33-C21-R65 | Schaffner