TE Connectivity FN3268-130-35
Power Line Filters 130A 30.4mA RFI FLTR Regeneration Units
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TE Connectivity FN3268-130-35.
Tendência de 3 meses:
+200%
Cadeia de suprimentos
Country of OriginHungary
Introduction Date2010-03-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descrições
Descrições de TE Connectivity FN3268-130-35 fornecidas pelos seus distribuidores.
3 Phase Slim Line Filter 520Vac, 130A, Low Leakage Current Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN3268-130-35
Three Phase EMI Filter, 520V, 60HzHz
FN3268-130-35, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
130 AMPRFI FILTER FOR REGENERATION UNITS
LINE FILTER 130A CHASSIS MOUNT
3 PHASE SLIM LINE FILTER 520VA
FN3268-130-35 Current Rating: 130 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 520 VAC 3-Phase Filters & Emc/rfi Filter For Rcd-Compatible Installation | 130 A Terminal Block DELTA (3 wire + ground) | Part Number: FN3268-130-35 | Internal Number: 810320-SF | FN3268-130-35 Current Rating: 130 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 520 VAC 3-Phase Filters & Emc/rfi Filter For Rcd-Compatible Installation | 130 A Terminal Block DELTA (3 wire + ground) | Part# FN3268-130-35 | Schaffner