TE Connectivity FN2060-16-08
Power Line Filter 0Hz to 400Hz 16A 250VAC Threaded Stud Flange Mount
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TE Connectivity FN2060-16-08.
IHS
Datasheet3 páginashá 0 anos
TME
Burklin Elektronik
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-36.93%
Cadeia de suprimentos
Country of OriginThailand
Introduction Date2001-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descrições
Descrições de TE Connectivity FN2060-16-08 fornecidas pelos seus distribuidores.
Power Line Filters MULTI-STAGE 16A FILTER 1-PHASE
FN2060-16-08, TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
SINGLE PHASE CHASSIS MOUNT 16 A FILTER M4 SCREW
Schaffner General Purpose Filters
POWER LINE FILTER, 1-PH, 16A, 250VAC;
Power Line Filter, Standard, 250V; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:250Vac; Current Rating:16A; No. Of Phases:Single Phase; No. Of Stages:2 Stage; Filter Input Terminals:Stud; Filter Output Terminals:Stud Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN2060-16-08