TE Connectivity CRGCQ2512F33R
Res Thick Film 2512 33 Ohm 1% 1W ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TE Connectivity CRGCQ2512F33R.
Master Electronics
Datasheet9 páginas8 anos atrás
IHS
Tendência de 3 meses:
-26.31%
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
Component Search Engine
TraceParts
Ultra Librarian
Baixar
Introduction Date2018-03-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Descrições
Descrições de TE Connectivity CRGCQ2512F33R fornecidas pelos seus distribuidores.
Res General Purpose Thick Film 2512 33 Ohm 1% 1W ±200ppm/°C Molded Emboss T/R
Avnet Japan
Thick Film Resistors - SMD CRGCQ 2512 33R 1% SMD Resistor
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 33ohm, 200V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2512
CRGCQ 2512 33R 1% Resistance Value: 33 Ω Element Type: Thick Film Resistor Type: General Purpose Resistor Passive Component Tolerance: 1 % Package Size Code: 2512 Surface Mount Resistor | 33 Ω Thick Film General Purpose Resistor 1 % | Part Number: CRGCQ2512F33R | Internal Number: 2176349-7 | TE Connectivity | NEOHM