TE Connectivity CRGCQ2512F120R
Res Thick Film 2512 120 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TE Connectivity CRGCQ2512F120R.
JRH Electronics
Datasheet9 páginas8 anos atrás
IHS
Sager Electronics
Master Electronics
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-0.13%
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
EE Concierge
SímboloPegada
SnapEDA
SímboloPegada
3DBaixar
TraceParts
3DBaixar
O site do parceiro será aberto em uma nova aba ao baixar os seus modelos CAD
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-03-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Descrições
Descrições de TE Connectivity CRGCQ2512F120R fornecidas pelos seus distribuidores.
Res General Purpose Thick Film 2512 120 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded Emboss T/R
Avnet Japan
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 270000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Thick Film Resistors - SMD CRGCQ 2512 120R 1%
Res, 120R, 1%, 1W, 2512, Thick Film; Resistance:120Ohm; Resistance Tolerance:± 1%; Power Rating:1W; Resistor Case/Package:2512 [6432 Metric]; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:General Purpose; Product Range:Crgcq Seriesrohs Compliant: Yes |Te Connectivity CRGCQ2512F120R
CRGCQ 2512 120R 1% Resistance Value: 120 Ω Element Type: Thick Film Resistor Type: General Purpose Resistor Passive Component Tolerance: 1 % Package Size Code: 2512 Surface Mount Resistor | 120 Ω Thick Film General Purpose Resistor 1 % | Part Number: CRGCQ2512F120R | Internal Number: 1-2176349-4 | TE Connectivity | NEOHM