TE Connectivity CRGCQ2010F820K
Res Thick Film 2010 820K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TE Connectivity CRGCQ2010F820K.
Master Electronics
Datasheet9 páginas8 anos atrás
Sager Electronics
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-0.95%
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
EE Concierge
SímboloPegada
SnapEDA
SímboloPegada
3DBaixar
TraceParts
3DBaixar
O site do parceiro será aberto em uma nova aba ao baixar os seus modelos CAD
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2019-08-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Descrições
Descrições de TE Connectivity CRGCQ2010F820K fornecidas pelos seus distribuidores.
Res General Purpose Thick Film 2010 820k Ohm 1% 3/4W ±100ppm/°C Molded Emboss T/R
Avnet Japan
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 820000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Res, 820K, 1%, 0.75W, 2010, Thick Film; Resistance:820Kohm; Resistance Tolerance:± 1%; Power Rating:750Mw; Resistor Case/Package:2010 [5025 Metric]; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:General Purpose; Voltage Rating:200Vrohs Compliant: Yes |Te Connectivity CRGCQ2010F820K
CRGCQ 2010 820K 1% Resistance Value: 820K Ω Element Type: Thick Film Resistor Type: General Purpose Resistor Passive Component Tolerance: 1 % Package Size Code: 2010 Surface Mount Resistor | 820K Ω Thick Film General Purpose Resistor 1 % | Part Number: CRGCQ2010F820K | Internal Number: 6-2176347-0 | TE Connectivity | NEOHM