TE Connectivity CPF-A-0805B22KE1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 22000ohm, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TE Connectivity CPF-A-0805B22KE1.
Electro Sonic
Datasheet8 páginas7 anos atrás
element14 APAC
Newark
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-5.09%
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
SnapEDA
SímboloPegada
3DBaixar
O site do parceiro será aberto em uma nova aba ao baixar os seus modelos CAD
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2016-05-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Peças relacionadas
PanasonicERA6AEB223V
Res Thin Film 0805 22K Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0805BRD0722KL
125mW Thin Film Resistor 150V ±25ppm/℃ ±0.1% 22kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 22000ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
TE ConnectivityCPF0805B22KE
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 22000ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
PanasonicERA6AEB203V
Res Thin Film 0805 20K Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA6AEB243V
Res Thin Film 0805 24K Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Descrições
Descrições de TE Connectivity CPF-A-0805B22KE1 fornecidas pelos seus distribuidores.
Res Precision Thin Film 0805 22k Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C Molded Paper T/R
Avnet Japan
RES SMD 22K OHM 0.1% 1/10W 0805
Automotive Grade Thin Film Chip Resistor
Res, Thin Film, Aec-Q200, 22K, 0805; Resistance:22Kohm; Resistance Tolerance:± 0.1%; Power Rating:100Mw; Resistor Case/Package:0805 [2012 Metric]; Resistor Technology:Thin Film; Resistor Type:Precision Low Tcr; Voltage Rating:100V Rohs Compliant: Yes |Holsworthy Te Connectivity CPF-A-0805B22KE1
Special Order: CPF A 0805 22K 0.1% 25PPM 1K RL Resistance Value: 22K Ω Element Type: Thin Film Resistor Type: Precision Resistor Passive Component Tolerance: .1 % Package Size Code: 0805 Surface Mount Resistor | 22K Ω Thin Film Precision Resistor .1 % | Part Number: CPF-A-0805B22KE1 | Internal Number: 5-2176217-5 | TE Connectivity | NEOHM