TE Connectivity CPF-A-0805B120RE1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 20ohm, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TE Connectivity CPF-A-0805B120RE1.
IHS
Datasheet4 páginashá 1 anos
element14 APAC
Electro Sonic
Newark
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
Restocked
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
SnapEDA
SímboloPegada
3DBaixar
O site do parceiro será aberto em uma nova aba ao baixar os seus modelos CAD
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2016-05-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Peças relacionadas
Yageo GroupRT0805BRD0720RL
Res Thin Film 0805 20 Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 20ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
TE Connectivity / AMP2-1614884-4
Res Thin Film 0805 20 Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD Medical T/R
Yageo GroupRT0805BRD0718RL
125mW Thin Film Resistor 150V ±25ppm/℃ ±0.1% 18Ω 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
125mW Thin Film Resistor 150V ±25ppm/℃ ±0.1% 22Ω 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Descrições
Descrições de TE Connectivity CPF-A-0805B120RE1 fornecidas pelos seus distribuidores.
RES SMD 120 OHM 0.1% 1/10W 0805
Automotive Grade Thin Film Chip Resistor
RES, 120R, 0.1%, 0805, THIN FILM; Resistor Case Style: 0805 [2012 Metric]; Resistance: 120ohm; Product Range: CPF-A Series; Voltage Rating: 100V; Resistor Element Material: Thin Film; Power Rating: 100mW; Resistance Tolerance:
Special Order: CPF A 0805 120R 0.1% 25PPM 1K RL Resistance Value: 20 Ω Element Type: Thin Film Resistor Type: Precision Resistor Passive Component Tolerance: .1 % Package Size Code: 0805 Surface Mount Resistor | 20 Ω Thin Film Precision Resistor .1 % | Part Number: CPF-A-0805B120RE1 | Internal Number: 2-2176217-0 | TE Connectivity | NEOHM