TE Connectivity AVP22MAIBFE0DT5A04
Pushbutton Switch, SPST, 1A, 24VDC, Wire Terminal, Panel Mount
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TE Connectivity AVP22MAIBFE0DT5A04.
IHS
Datasheet5 páginashá 1 anos
Farnell
Introduction Date2025-09-27
Descrições
Descrições de TE Connectivity AVP22MAIBFE0DT5A04 fornecidas pelos seus distribuidores.
Anti-Vandal Pushbutton Switch SPST Momentary RGB Illuminated Ring Flat Button 22mm 1A 24V Panel Mount
VANDAL RESISTANT SW, SPST, 1A, 24V, PANL; Contact Configuration:SPST-NO; Actuator / Cap Colour:Natural; Product Range:AVP Series; Switch Operation:Momentary; Illumination Colour:Red, Green, Blue; Switch Terminals:Wire Le
AVP22M FLAT AIB RGB R 500MM/1X6 Push Button Switch Product Type: Anti-Vandal Switch Configuration (Pole-Throw): Single Pole - Single Throw Number of Actuators: Single Actuator Profile: Flush Bushing Style: Threaded Anti-Vandal Switch Single Pole - Single Throw Flush | Pushbutton Switch | Part Number: AVP22MAIBFE0DT5A04 | Internal Number: 2342842-2 | TE Connectivity | ALCOSWITCH