TE Connectivity AVP16MAIBH000T5B04
Anti-Vandal Pushbutton Switch SPST Momentary Non-Illuminated High Flat Button 16mm 1A 24V Panel Mount
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TE Connectivity AVP16MAIBH000T5B04.
IHS
Datasheet5 páginashá 1 anos
Farnell
TE Connectivity
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
Descrições
Descrições de TE Connectivity AVP16MAIBH000T5B04 fornecidas pelos seus distribuidores.
Piezo Anti-Vandal AVP Silver Panel Mount Front Pushbutton Switch 1A AC/DC 24V -20C~65C
VANDAL RESISTANT SW, SPST, 1A, 24V, PANL; Contact Configuration:SPST-NO; Actuator / Cap Colour:Natural; Product Range:AVP Series; Switch
AVP16M H. FLAT AIB NL 500MM/2X3 Push Button Switch Product Type: Anti-Vandal Switch Configuration (Pole-Throw): Single Pole - Single Throw Number of Actuators: Single Actuator Profile: Extended Bushing Style: Threaded Anti-Vandal Switch Single Pole - Single Throw Extended | Pushbutton Switch | Part Number: AVP16MAIBH000T5B04 | Internal Number: 2342838-2 | TE Connectivity | ALCOSWITCH