TE Connectivity AV1911RB12T5Q04
Anti-Vandal Pushbutton Switch SPST ON OFF 3A 250 VAC Wire Leaded Panel Mount
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TE Connectivity AV1911RB12T5Q04.
JRH Electronics
Datasheet4 páginas3 anos atrás
Datasheet4 páginas7 anos atrás
Datasheet5 páginashá 1 anos
TE Connectivity
Farnell
Sager Electronics
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
Restocked
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
SnapEDA
Pegada
3DBaixar
O site do parceiro será aberto em uma nova aba ao baixar os seus modelos CAD
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2017-05-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Descrições
Descrições de TE Connectivity AV1911RB12T5Q04 fornecidas pelos seus distribuidores.
VANDAL RESISTANT SW, SPST, 3A, 250VAC; Contact Configuration:SPST; Actuator / Cap Colour:Natural; Product Range:AV19 Series; Switch Operation:Off-On;
AV19 SPL 3A FIXED RING R&B 12V FL Push Button Switch Product Type: Anti-Vandal Switch Configuration (Pole-Throw): Single Pole - Single Throw Number of Actuators: Single Actuator Profile: Flush Bushing Style: Threaded Anti-Vandal Switch Single Pole - Single Throw Flush | Pushbutton Switch | Part Number: AV1911RB12T5Q04 | Internal Number: 3-2317404-8 | TE Connectivity | ALCOSWITCH