TE Connectivity ANT-916-OC-LG-SMA
916MHz OC Series 1/2 Wave Dipole Whip Antenna, Tilt/Swivel, SMA Connector
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TE Connectivity ANT-916-OC-LG-SMA.
TE Connectivity
Datasheet4 páginas2 anos atrás
Datasheet5 páginas2 anos atrás
Datasheet8 páginas2 anos atrás
Datasheet10 páginas2 anos atrás
Datasheet15 páginas2 anos atrás
Datasheet13 páginas2 anos atrás
Datasheet3 páginas2 anos atrás
Datasheet2 páginas2 anos atrás
Datasheet2 páginas2 anos atrás
Datasheet4 páginas2 anos atrás
Datasheet7 páginas2 anos atrás
Technical Drawing1 páginas3 anos atrás
Sager Electronics
Master Electronics
Component Distributors Inc.
DComponents
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+50.88%
Cadeia de suprimentos
Introduction Date2023-04-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
Peças relacionadas
TE ConnectivityANT-916-CW-QW
Rf Antenna, 865 To 965Mhz, 1.8Dbi Rohs Compliant: Yes |Linx Te Connectivity ANT-916-CW-QW
TE ConnectivityANT-916-CW-RH
916MHz RH Series Reduced Height 1/4 Wave Monopole Whip Antenna, RP-SMA Connector
TE ConnectivityANT-916-CW-HW-SMA
916MHz HW Series 1/2 Wave Dipole Whip Antenna, SMA Connector
Yageo GroupW5017
External Antenna, Whip - Dipole, Single Band, 868MHz-928MHz, Vertical, SMA Connector
Yageo GroupW1063
ANTENNA, WHIP, 868-928MHZ, 3DBI; Available until stocks are exhausted Alternative available
Rf Antenna, Whip, 868-928Mhz, 2Dbi Rohs Compliant: Yes |Pulse Electronics W5012
Descrições
Descrições de TE Connectivity ANT-916-OC-LG-SMA fornecidas pelos seus distribuidores.
OC Series 916 MHz 1/2-Wave 50 Ohm Omni Directional Diploe Whip Antenna w/ SMA
Rf Ant 916Mhz Whip Tilt Sma Male |Linx Te Connectivity ANT-916-OC-LG-SMA
Antenna Whip Coil 916MHz Swivel SMA
2 915MHz 40MHz 193.5mm*10mm*193.5mm
ANTENNAS - RF AERIALS-ANTENNAS-DISHES;
Antenna Whip Coil 916MHz Swivel SMA Antenna Type: Terminal/Duck Band Type: Single Band Primary Application: LoRaWAN LPWAN Communication Protocol: LPWAN LoRaWAN Wi-Fi Mounting Location: External Terminal/Duck Single Band LoRaWAN LPWAN | Antenna | Part Number: ANT-916-OC-LG-SMA | Internal Number: ANT-916-OC-LG-SMA | TE Connectivity |