TE Connectivity 44AM1141-22-MST4-9CS2275
High Performance Cable 4Conductors 22AWG 3.96mm Tin Plated Copper White 600VAC
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
TE Connectivity
Datasheet60 páginashá 1 anos
Datasheet2 páginas9 anos atrás
Datasheet7 páginas13 anos atrás
IHS
Sager Electronics
Master Electronics
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
Restocked
Cadeia de suprimentos
Introduction Date2000-12-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 week ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 1 week ago)
Peças relacionadas
TE Connectivity / Raychem44A1141-22-0/2/6/9-9
TE Connectivity / Raychem55A1131-22-0/2/9-9
Wire And Cable, 3 Conductor(s), 22AWG, 600V, Flexible Cord And Fixture Wire
TE Connectivity / Raychem382309-022
Alpha Wire5004C-BK199
Wire And Cable, 4 Conductor(s), 22AWG, 300V, Flexible Cord And Fixture Wire
Alpha Wire25004 SL199
Wire And Cable, 4 Conductor(s), 22AWG, 424V, Flexible Cord And Fixture Wire
TE Connectivity / Raychem55A1131-22-MST3-9CS2275
Descrições
Descrições de TE Connectivity 44AM1141-22-MST4-9CS2275 fornecidas pelos seus distribuidores.
Wire And Cable, 22AWG, 600V, Flexible Cord And Fixture Wire
Multi-Conductor Cables 22AWG 4C W-BL/GR/OR PRICE PER FT
44AM1141-22-MST4-9CS2275, TE CONNECTIVITY / RAYCHEM
CABLE 4CON 22AWG WHT SHLD FEET
Shielded Multi-Conductor Cable Braid Cross Linked Modified Polyvinylidene Fluoride 4Conductors 22AWG 4.31mm 600VAC White Cross Linked Modified Polyvinylidene Fluoride
44AM1141-22-MST4-9CS2275 Twisted Pair Cable Type: MIL-DTL-27500 Twisted Pair Cable Voltage Rating: 600 VAC Twisted Pair Cable Insulation Material: Modified Radiation Cross-linked PVDF Twisted Pair Cable Conductor Material: Tin-Coated Copper Wire Size: 22 AWG MIL-DTL-27500 600 VAC Modified Radiation Cross-linked PVDF Tin-Coated Copper | Twisted Pair Cabling | Part Number: 44AM1141-22-MST4-9CS2275 | Internal Number: 228339-000 | Alias Number: 1-1191680-0 | 22 AWG