TE Connectivity 36502CR47JTDG
Fixed Inductor Nonstandard 470nH ±5% 470mA 1.19Ω 450MHz 45@100MHz
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TE Connectivity 36502CR47JTDG.
Sager Electronics
TE Connectivity
Tendência de 3 meses:
-3.06%
Introduction Date2012-03-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Peças relacionadas
Inductor RF Wirewound 0.47uH 5% 25.2MHz 45Q-Factor Ceramic 0.47A 1.19Ohm DCR 1008 T/R
General Purpose Inductor, 0.47uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2520/1008
General Purpose Inductor, 0.47uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1111
Wurth Elektronik744760247A
; SHIELDED WIRE-WOUND SMD INDUCTOR WITH FERRITE CORE, 470 NH
Ind Chip Wirewound 470nH 5% 50MHz 45Q-Factor Ceramic 490mA 1210 T/R
Inductor RF Chip Wirewound 470nH 5% 10MHz 35Q-Factor 160mA 1.3Ohm DCR 0805 Embossed T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 470nH 5% 25.2MHz 30Q-Factor Ferrite 450mA 500mOhm DCR 1210 T/R
Descrições
Descrições de TE Connectivity 36502CR47JTDG fornecidas pelos seus distribuidores.
Inductor High Frequency Chip Unshielded Wirewound 0.47uH 5% 25MHz 45Q-Factor Ceramic 0.47A 1.19Ohm DCR 1008 T/R
INDUCTOR, HIGH FREQUENCY, IND 0.47 UH, TOL 5%, CUR-RTG 0.47 A, SMT, 1008
General Purpose Inductor, 0.47uH, 5%, 1 Element, SMD, 1008
25MHz 450MHz 470mA 45@100MHz 470nH 1.19¦¸ ¡À5% 1008 , 2.92mm*2.79mm*2.1mm
FIXED IND 470NH 470MA 1.19OHM SM
3650Sigma Inductors Nonstandard 0.115Lx0.110W 2.92mmx2.79mm 470nH
470mA 470nH ±5% 1008 Power Inductors ROHS
2-1879023-9, TE CONNECTIVITY/AMP BRAND
INDUCTOR, R47, 5%, 1008 CASE; Inductance: 470nH; Product Range: 36502C Series; DC Current Rating: 470mA; High Frequency Inductor Case: 1008 [2520 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 1.19ohm; Inductance Tolerance: ± 5%; Self Resonant Frequency Min: 450MHz; External Depth: 2.1mm; External Length / Height: 2.92mm; External Width: 2.79mm; Inductor Case Style: 1008 [2520 Metric]; Operating Temperature Max: 125°C; Operating Temperature Min: -40°C
3650 1008 0.47uH 5% 2K RL Inductance: .47 µH Inductor Type: High Frequency Current Rating (Max): 470 mA DC Resistance: 1.19 Ω Package Size Code: 1008 0.47 µH High Frequency 470 mA 1.19 Ω | High Frequency & Rf Inductor | Part Number: 36502CR47JTDG | Internal Number: 2-1879023-9 | TE Connectivity | Sigma