TE Connectivity 36502A5N6JTDG
Inductor High Frequency Chip Unshielded Wirewound 5.6nH 5% 250MHz 65Q-Factor 600mA 80mOhm DCR 0805 T/R
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TE Connectivity 36502A5N6JTDG.
IHS
Datasheet4 páginas2 anos atrás
Master Electronics
Sager Electronics
Farnell
Tendência de 3 meses:
-76.77%
Introduction Date2005-12-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
Peças relacionadas
General Purpose Inductor, 0.0056uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2015/0805
Inductor RF Wirewound 0.0056uH 5% 250MHz 23Q-Factor Ceramic 0.76A 0.083Ohm DCR 0402 T/R
General Purpose Inductor, 0.0056uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
General Purpose Inductor, 0.0056uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0503
General Purpose Inductor, 0.0056uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0805
Wurth Elektronik744765056A
250MHz 5.8GHz 760mA 23@250MHz 5.6nH 83m¦¸ ¡À5% 0402 1mm*550¦Ìm*600¦Ìm
Descrições
Descrições de TE Connectivity 36502A5N6JTDG fornecidas pelos seus distribuidores.
INDUCTOR, HIGH FREQUENCY, IND 5600 PH, TOL 5%, CUR-RTG 0.6 A, SMT, 0805
General Purpose Inductor, 0.0056uH, 5%, 1 Element, SMD, 0805
INDUCTOR, 5N6, 5%, 0805 CASE; Inductance:5.6nH; Product Range:36502A Series; DC Current Rating:600mA; High Frequency Inductor Case:0805 [2012 Metric]; Inductor Construction:Wirewound; DC Resistance Max:0.08ohm; Inductanc
Surface Mount High Frequency Inductor, 36502A Series, 5.6 Nh, 5%, 0805 [2012 Metric], 5.5 Ghz Rohs Compliant: Yes |Te Connectivity 2-1624113-4
3650 0805 5.6nH 5% 2K RL Inductance: .0056 µH Inductor Type: High Frequency Current Rating (Max): 600 mA DC Resistance: .08 Ω Package Size Code: 0805 0.0056 µH High Frequency 600 mA .08 Ω | High Frequency & Rf Inductor | Part Number: 36502A5N6JTDG | Internal Number: 2-1624113-4 | TE Connectivity | Sigma