TE Connectivity 36502A1R8JTDG
Ind High Frequency Chip Unshielded Wirewound 1.8uH 5% 250MHz 16Q-Factor 170mA 0805 T/R
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TE Connectivity 36502A1R8JTDG.
IHS
Datasheet4 páginashá 1 anos
Master Electronics
Sager Electronics
JRH Electronics
Newark
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-6.36%
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
SnapEDA
Pegada
3DBaixar
TraceParts
3DBaixar
Ultra Librarian
SímboloPegada
Baixar
O site do parceiro será aberto em uma nova aba ao baixar os seus modelos CAD
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-12-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
Peças relacionadas
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 1.8uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 210mA 1.45Ohm DCR 1008 T/R
Ind Power Molded Wirewound 1.8uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 210mA 1008 Blister Plastic T/R
General Purpose Inductor, 1.8uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1008
General Purpose Inductor, 1.8uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2520/1008
Inductor RF Wirewound 1.8uH 5% 7.96MHz 28Q-Factor Ferrite 0.3A 2.6Ohm DCR 1008 T/R
Ind Chip Wirewound 1.8uH 5% 7.9MHz 30Q-Factor Ceramic 310mA 1210 T/R
Descrições
Descrições de TE Connectivity 36502A1R8JTDG fornecidas pelos seus distribuidores.
Avnet Japan
INDUCTOR, HIGH FREQUENCY, IND 1.8 UH, TOL 5%, CUR-RTG 0.17 A, SMT, 0805
General Purpose Inductor, 1.8uH, 5%, 1 Element, SMD, 0805
3650 0805 1.8uH 5% 2K RL Inductance: 1.8 µH Inductor Type: High Frequency Current Rating (Max): 170 mA DC Resistance: 2.5 Ω Package Size Code: 0805 High Frequency & Rf Inductor | 1.8 µH High Frequency 170 mA 2.5 Ω | Part Number: 36502A1R8JTDG | Internal Number: 7-1624113-0 | TE Connectivity | Sigma