TE Connectivity / Raychem SBP100143WE5
LABEL SELF LAMINATNG 1X1.44" WHT / White Self Laminating Label 1.00" x 1.44" (25.4mm x 36.6mm)
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TE Connectivity / Raychem SBP100143WE5.
IHS
Datasheet4 páginashá 1 anos
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
TE Connectivity
Master Electronics
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+123%
Cadeia de suprimentos
Introduction Date2014-08-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Peças relacionadas
PanduitTTSL-2
Wire Marker Products THERMAL TRANSFER SELFLAM
PanduitTTSL1VC3-5
Wire Marker Products .5 X 1.437 THERMAL TRANS
Wire Labels & Markers ThermTrans, Non-laminated Label, Vinyl Cloth, .50 W x .75 H, White
PanduitTTSL-247
ThermTrans, Self-Lam Lbl, Vinyl, .80"Wx.9375"H, .3, TTSL-247, PK 2500
PanduitTTSL8VC3-5
Wire Marker Products .50 X .75CLEAR WRITE-ON
PanduitPDL-37
Dot Matrix, Comp Label, Vinyl Cloth, .75 Rohs Compliant: Yes |Panduit PDL-37
Descrições
Descrições de TE Connectivity / Raychem SBP100143WE5 fornecidas pelos seus distribuidores.
Cable Marker Self Laminating Thermal Transfer Vinyl Clear Roll
Wire Markers - Adhesive Rohs Compliant: Yes |Te Connectivity SBP100143WE5
SBP SELF LAMINATING LABELS 25.4MM X 36.5MM WHITE VINYL
LABEL, THERMAL TRANSFER, SELF-LAMINATING, VINYLL,1.0 X 1.43 IN,
Cable Markers Printable Adhesive Vinyl Film White Roll
Wire Identification TRANS VINYL LABEL PRICE PER LABEL
WIRE MARKER - PRINTABLE - THERMA
CM9614-000, TE Connectivity / Raychem Brand
SBP100143WE5 Label Type: Wire & Cable Identification Label Style: Self-Laminating Label Adhesive Type: Permanent Acrylic Agency/Standard: UL Product Width: 25.4 mm Wire & Cable Identification Self-Laminating Permanent Acrylic UL | Self Laminating Vinyl Labels & Sbp | Part Number: SBP100143WE5 | Internal Number: CM9614-000 | Alias Number: 5-1899545-9 | 25.4 mm | TE Connectivity