TE Connectivity / Holsworthy RP73PF1E715RBTDF
Res Thin Film 0402 715 Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R Medical
Obsolete
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Farnell
Datasheet10 páginas8 anos atrás
Newark
TE Connectivity
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
SnapEDA
Pegada
Cadeia de suprimentos
Country of OriginUK
Introduction Date2017-10-03
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2025-04-21
LTD Date2025-04-28
Descrições
Descrições de TE Connectivity / Holsworthy RP73PF1E715RBTDF fornecidas pelos seus distribuidores.
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 715ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Res Precision High Power Thin Film 0402 715 Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded Paper T/R
Avnet Japan
Surface Mount Resistors, Precision Resistor, 2 Termination, 0402, Taped & Reeled, .1 %, Thin Film, Resistance Class Up to 1kΩ, 715 Ω, .1 W, ±25 ppm/°C
RES, 715R, 0.1%, 0.1W, 0402, THIN FILM; Resistor Case Style: 0402 ^1005 Metric]; Resistance: 715ohm; Product Range: RP73P Series; Voltage Rating: 50V; Resistor Element Type: Thin Film; Power Rating: 100mW; Re
Special Order: RP 1E 0.1W 715R 0.1% 25PPM 1K RL Resistance Value: 715 Ω Element Type: Thin Film Resistor Type: Precision Resistor Passive Component Tolerance: .1 % Number of Terminations: 2 Surface Mount Resistor | 715 Ω Thin Film Precision Resistor .1 % | Part Number: RP73PF1E715RBTDF | Internal Number: 8-2176310-0 | TE Connectivity