TE Connectivity / Corcom 80KESS6BFPW
Power Line Filter, 3 Phase, 80A, 520Vac Rohs Compliant: Yes |Corcom Te Connectivity 80KESS6BFPW
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TE Connectivity / Corcom 80KESS6BFPW.
Tendência de 3 meses:
-33.33%
Cadeia de suprimentos
Introduction Date2020-07-07
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 weeks ago)
Descrições
Descrições de TE Connectivity / Corcom 80KESS6BFPW fornecidas pelos seus distribuidores.
Power Line Filter 3-Phase Single Stage 50Hz 80A 520V Threaded Bolt Flange Mount
Filter, KES 80A 1S NUT WYE 520VAC 50HZ | TE Connectivity 80KESS6BFPW
Three Phase EMI Filter, 520V, 50/60HzHz
TE Connectivity 80KESS6BFPW EMI 滤波器
RS APAC
LINE FILTER 520VAC 80A CHASS MNT
KES 80A 1S NUT WYE 520VAC Current Rating: 80 A Input Termination Type: Threaded Bolt Output Termination Type: Threaded Bolt Wiring Configuration: WYE (4 wire + ground) Operating Voltage: 520 VAC 3-Phase Filter | 80 A Threaded Bolt WYE (4 wire + ground) | Part Number: 80KESS6BFPW | Internal Number: 5-1609966-2 | TE Connectivity