TE Connectivity / Corcom 80KEBS6BFPD
Power Line Filter, 3 Phase, 80A, 520Vac Rohs Compliant: Yes |Corcom Te Connectivity 80KEBS6BFPD
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TE Connectivity / Corcom 80KEBS6BFPD.
Datasheet4 páginashá 1 anos
JRH Electronics
TE Connectivity
Master Electronics
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-40.00%
Cadeia de suprimentos
Introduction Date2020-07-06
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 weeks ago)
Descrições
Descrições de TE Connectivity / Corcom 80KEBS6BFPD fornecidas pelos seus distribuidores.
Power Line Filter 3-Phase Single Stage 50Hz 80A 520V Threaded Bolt Flange Mount
Filter, KEB 80A 1S NUT DELTA 520VAC 50HZ | TE Connectivity 80KEBS6BFPD
Three Phase EMI Filter, 520V, 50/60HzHz
POWER LINE FILTER, 3 PHASE, 80A, 520VAC;
KEB 80A 1S NUT DELTA 520VAC Current Rating: 80 A Input Termination Type: Threaded Bolt Output Termination Type: Threaded Bolt Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 520 VAC 3-Phase Filter | 80 A Threaded Bolt DELTA (3 wire + ground) | Part Number: 80KEBS6BFPD | Internal Number: 5-1609965-2 | TE Connectivity