TE Connectivity / Corcom 75KEMS10BFPD
Power Line Filter, 75A, 520VAC, 3 Phase, Flanged, Kem Series | TE Connectivity 75KEMS10BFPD
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TE Connectivity / Corcom 75KEMS10BFPD.
TE Connectivity
RS (Formerly Allied Electronics)
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-40.00%
Cadeia de suprimentos
Introduction Date2020-07-06
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 weeks ago)
Descrições
Descrições de TE Connectivity / Corcom 75KEMS10BFPD fornecidas pelos seus distribuidores.
Power Line Filter 3-Phase Single Stage 50Hz 75A 520V Terminal Block Flange Mount
Three Phase EMI Filter, 520V, 50/60HzHz
TE Connectivity 75KEMS10BFPD EMI 滤波器
RS APAC
KEM 75A 1S HIGH PER SP DELTA 520VAC
LINE FILTER 520VAC 75A CHASS MNT
KEM 75A 1S HIGH PER SP DELTA 520VAC Current Rating: 75 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 520 VAC 3-Phase Filter | 75 A Terminal Block DELTA (3 wire + ground) | Part Number: 75KEMS10BFPD | Internal Number: 5-1609967-1 | TE Connectivity