TE Connectivity / Corcom 75KEMS10ABSD
Power Line Filter 3-Phase Single Stage 50Hz 75A 440V Terminal Block Flange Mount
NRND
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TE Connectivity / Corcom 75KEMS10ABSD.
IHS
Datasheet4 páginashá 1 anos
Datasheet4 páginashá 1 anos
JRH Electronics
TE Connectivity
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-16.35%
Cadeia de suprimentos
Introduction Date2020-07-06
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 weeks ago)
Descrições
Descrições de TE Connectivity / Corcom 75KEMS10ABSD fornecidas pelos seus distribuidores.
Avnet Japan
Filter, KEM 75A 1S HIGH PER SP BS DELTA 440 VAC | TE Connectivity 75KEMS10ABSD
Power Line Filter, 3 Phase, 75A, 440Vac Rohs Compliant: Yes |Corcom Te Connectivity 75KEMS10ABSD
Three Phase EMI Filter, 440V, 50/60HzHz
POWER LINE FILTER, 3-PH, 75A, 440VAC;
KEM 75A 1S HIGH PER SP BS DELTA 440VAC 3-Phase Filter Current Rating: 75 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Continuous Operating Voltage (Max): 440 VAC 3-Phase Filter | 75 A Terminal Block DELTA (3 wire + ground) | Part Number: 75KEMS10ABSD | Internal Number: 3-1609967-4 | TE Connectivity